Eksabayt A.Ş Dahua Çözüm – Hikvision Çözüm Ortağı

Bulut Video Sistemleri

Eksabayt’ın sunduğu bulut depolama çözümleri sayesinde lokaldeki kamera görüntüleriniz güvenli bir şekilde internet üzerinden dış ortamdaki sunucular üzerine aktarılır ve depolanır. Bu sayede işletmeniz içerisindeki kayıt cihazınız hasar görse ya da kaybolsa bile bulut depolama üzerinden kayıtlarınıza sorunsuz şekilde ulaşabilirsiniz.

Bulut Video Depolama Sisteminin Faydaları 

  • Bulut çözümleri sadece güvenlik açısından değil aynı zamanda erişim açısından da size büyük avantajlar sunmaktadır. Bu çözüm ile bilgisayarınız veya akıllı telefonunuz üzerinden istediğiniz kamerayı ya da kameraları da izleyebilirsiniz. Üstelik bunu tanımlayacağınız yetkilere göre birçok kişi de farklı bilgisayar ve/veya akıllı telefon üzerinden yapabilir. 
  • Bulut çözümleri sayesinde lokalde kayıt donanımı ve belirli bir depolama boyutu kullanma zorunluluğu da ortadan kalkmaktadır. İnternet üzerinden veri merkezlerinde tüm kayıtlarınız depolanır ve istediğiniz her an erişilebilir durumda bulunur.
  • İstendiği taktirde sistem bir RVS (Uzaktan İzleme Sistemi) ile entegre edilerek alarm kontrolleri uzaktan izleme merkezi üzerinden de sağlanabilir. 
  • Bulut çözümleri, sahip olunan uygun VMS (Video İzleme Yazılımı) üzerinden ilgili sunucu ve kameraların sağlıklı çalışıp çalışmadığı konusunda bilgi de sağlamak içinde kullanılabilmektedir.

Canlı Yayın İle Restoranınıza Güveni Artırın

Buluttan Canlı Yayın Hizmeti sayesinde restoranların mutfakları internet üzerinden canlı yayınlanıyor. Paket servis siparişi verecek kişiler, restoranın websitesine entegre edilen sistem sayesinde, yiyeceklerin özel hijyen koşullarına uyarak hazırlandığını canlı olarak izleyebiliyor. Böylece işletmeye olan güven duygusu artırılıyor.

  • Mutfak kısmına IP kameralar konumlandırılır.
  • Canlı görüntülere bulut sistemi üzerinden ulaşılır.
  • Websitesi üzerinden istenildiği an izlenebilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.