Eksabayt A.Ş Dahua Çözüm – Hikvision Çözüm Ortağı

Hikvision Hakkında

Genellikle Hikvision olarak kısaltılan Hangzhou Hikvision Digital Technology Co., Ltd. , merkezi Hangzhou, Zhejiang’da bulunan, kısmen devlete ait Çinli üretici ve askeri amaçlı video gözetim ekipmanı tedarikçisidir. Hisseleri Çin hükümetine aittir.İddia edilen insan hakları ihlali ve ulusal güvenlik endişelerine karışması nedeniyle, şirket ABD hükümetinin yaptırımlarına tabi tutulmuş ve ABD hükümeti sözleşmelerini alması engellenmiştir.Tarih Hikvision, 2001 yılında Zhejiang HIK Information Technology Co., Ltd. şirket ismiyle kuruldu. Sektördeki alanı cctv kamera, geçiş kontrol sistemleri, interkom sistemleri ve alarm sistemleridir.. Yıllık gelirinin %8’ini araştırma ve geliştirmeye ayıran şirketin dünya çapında 40.403 çalışanı vardır. 2018 yılıda dahil olmak üzere her yıl dünyada en çok tercih edilip, satılan marka olmuştur. Hikvision, 2010’dan beri Shenzhen Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görüyor. Şirket, “155 ülke ve bölgede 2.400’den fazla ortak” aracılığıyla küresel pazara güvenlik ürünleri sunmaktadır. Ayrıca dünya çapında 18 lokasyonda varlığını sürdürmektedir.

Hikvision, güvenlik ürünleri ve çözümleri konusunda dünya lideri tedarikçilerden biridir. Son derece nitelikli bir Ar-Ge iş gücüne sahip olan Hikvision, kapsamlı ürünler ve çözümler üretir. Hikvision, uzun vadeli vizyonuna ulaşmak için güvenlik sektörünün yanı sıra akıllı ev teknolojisi, endüstriyel otomasyon ve otomotiv elektroniği sektörlerinde de faaliyet göstermektedir. Hikvision ürünleri, son kullanıcılar için daha verimli operasyonlar ve daha büyük ticari başarı sağlayan güçlü işletme zekası da sunuyor.

Hikvision Kamera Sistemleri ev ya da iş için ekonomik 4 kanallı güvenlik sistemidir. Hikvision Güvenlik ürünleri kalitesi ve yaygın servis ağı ile güvenebileceğiniz bir markadır.

Ürün ve proje bazlı çözümleri ile bireysel veya kurumsal müşterilerin memnuniyetini ön planda tutma hedefini yakalamış, yenilikçi düşünceleri ile teknoloji şirketi olma yolunda şekillenmeye devam eden Hikvision ürünleri için; Lutfen bizimle irtibata geciniz..