Eksabayt A.Ş Dahua Çözüm – Hikvision Çözüm Ortağı

HIKVISION HAKKINDA

Genellikle Hikvision olarak kısaltılan Hangzhou Hikvision Digital Technology Co., Ltd. , merkezi Hangzhou, Zhejiang’da bulunan, kısmen devlete ait Çinli üretici ve askeri amaçlı video gözetim ekipmanı tedarikçisidir. Hisseleri Çin hükümetine aittir. İddia edilen insan hakları ihlali ve ulusal güvenlik endişelerine karışması nedeniyle, şirket ABD hükümetinin yaptırımlarına tabi tutulmuş ve ABD hükümeti sözleşmelerini alması engellenmiştir.
 Hikvision

HIKVISION NEDIR ?

Hikvision, güvenlik ürünleri ve çözümleri konusunda dünya lideri tedarikçilerden biridir. Son derece nitelikli bir Ar-Ge iş gücüne sahip olan Hikvision, kapsamlı ürünler ve çözümler üretir. Hikvision, uzun vadeli vizyonuna ulaşmak için güvenlik sektörünün yanı sıra akıllı ev teknolojisi, endüstriyel otomasyon ve otomotiv elektroniği sektörlerinde de faaliyet göstermektedir. Hikvision ürünleri, son kullanıcılar için daha verimli operasyonlar ve daha büyük ticari başarı sağlayan güçlü işletme zekası da sunuyor.

Hikvision Kamera Sistemleri ev ya da iş için ekonomik 4 kanallı güvenlik sistemidir. Hikvision Güvenlik ürünleri kalitesi ve yaygın servis ağı ile güvenebileceğiniz bir markadır.

Ürün ve proje bazlı çözümleri ile bireysel veya kurumsal müşterilerin memnuniyetini ön planda tutma hedefini yakalamış, yenilikçi düşünceleri ile teknoloji şirketi olma yolunda şekillenmeye devam eden Hikvision ürünleri için;

Eksabayt Güvenlik, Hikvision Türkiye Platinum Partner

HIKVISION KAMERALAR

HIKVISION KAYIT CIHAZLARI